en de swe

OFERTA NAMIOTÓW EVENTOWYCH W RÓŻNYCH ROZMIARACH

TRIME 160
Trime-160
TRIME 70
Trime-60
TRIME 25
Trime-25

OKRĄGŁE NAMIOTY IMPREZOWE TRIME

Każdy organizator imprezy plenerowej, stoi przed poważnym wyzwaniem jakim jest wybór odpowiedniego namiotu imprezowego. Dlatego właśnie przed rozpoczęciem projektowania naszych namiotów eventowych zadaliśmy sobie pytanie: w jaki sposób moglibyśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów? Nasz projekt jest wynikiem miesięcy wytężonej pracy i rozmów z klientami. I tak, mamy olbrzymią przyjemność zaprezentować Państwu nasze namioty imprezowe, które w sposób optymalny łączą w sobie najwyższą jakość wykonania oraz wyjątkową elegancję.

WYBÓR TECHNOLOGII TENSEGRITY

Konstrukcje oparte na technologii tensegrity łączą w sobie odważny design i zaawansowana inżynierię. Tensegrity zawsze stanowiło wyzwanie dla projektantów, architektów i konstruktorów. Jednakże geometria i elegancja tych samonośnych konstrukcji, sprawia, że nie można przejść obok nich obojętnie. To dlatego dachy stadionów sportowych lub konstrukcje mostów, które bazują na tej technologii, znane są na całym świecie.

ELEGANCKI WYGLĄD

Nasza decyzja, aby zastosować technologię tensegrity spowodowała, że ażurowa kopuła naszego namiotu imprezowego daje wyjątkowe wrażenie tak lekkości jak i elegancji. Właśnie dlatego nasz namiot wpasowuje się idealnie w każde otoczenie i wzbudza uznanie naszych klientów i uczestników wydarzeń..

ZADASZENIE CZYLI BEZPIECZEŃSTWO

Zważywszy, że imprezy plenerowe odbywają się w różnych lokalizacjach, specjalny nacisk położyliśmy na skonstruowanie zadaszenia, które będzie wytrzymałe na wszelkie warunki atmosferyczne. Każdy namiot imprezowy Trime gwarantuje suche i bezpieczne schronienie w każdej sytuacji pogodowej.

PODGŁOGA, KTÓRA SAMA ZAPRASZA DO TAŃCA

W namiotach imprezowych Trime zastosowaliśmy eleganckie podłogi z naturalnego, lakierowanego drewna. Przez połączenie gustownej podłogi, panoramicznych okien oraz lekkiej konstrukcji zadaszenia otrzymaliśmy zupełnie wyjątkowe wnętrze. Dzięki temu w namiocie Trime poczujemy się jak w wytwornej sali bankietowej.

WESELA

Tego dnia wszystko będzie nadzwyczajne. Konstrukcja Trime umożliwia nieszablonową aranżację wnętrza. W naszym namiocie eventowym łatwo można podwiesić lampy, dekoracje lub głośniki. Stoliki, miejsce dla DJa i sprzęt usytuujesz jak zechcesz. Nic Cię nie ogranicza. Wygodnie podwieszane nagłośnienie, oświetlenie, ozdoby, elegancka podłoga - wszystko przygotowaliśmy.

TRIME 160

Kopuła dachu Trime 160 tworzy wewnątrz namiotu niesamowitą przestrzeń. Elegancka i oryginalna bryła konstrukcji z daleka przyciąga wzrok uczestników podczas większych wydarzeń. Idealny na wesela, imprezy firmowe, festiwale, koncerty i inne imprezy plenerowe. Piękna drewniana podłoga zachęca do tańca. Namiot imprezowy o niepowtarzalnej geometrii oświetlamy girlandami z żarówkami retro.

Wyposażenie to osiem przeźroczystych ścian, jedno wejście typu kotara oraz dziewięć ścian pełnych, które montujemy w uzgodnionej z Państwem konfiguracji.

 • Miejsca stojące200
 • Przy stołach160
 • Bufet stojący175
 • Wesele100
160m2
namiot-1
TRIME 70

Trime 70 to idealny namiot imprezowy na średniej wielkości wydarzenia plenerowe. Piękna drewniana podłoga to nie tylko dobra akustyka wnętrza. Naturalny parkiet ociepla przestrzeń i zaprasza gości do tańca. Dodatkowy atut stanowi świetlik umieszczony u szczytu kopuły.

Trime 70 jak każdy nasz okrągły namiot jest wytrzymały, a przy tym elegancki.

Namiot wyposażyliśmy w sześć przeźroczystych ścian, jedno wejście typu kotara oraz pięć ścian pełnych, montowanych w dowolnej konfiguracji. Dodatkowo dostępne jest również jedno wejście techniczne oraz specjalnie dostosowane oświetlenie.

 • Miejsca stojące90
 • Przy stołach70
 • Bufet stojący80
 • Wesele40
70m2
namiot-2
TRIME 25

Niewielki namiot imprezowy TRIME 25 można postawić w każdym miejscu. Zmieści się niemal w każdym ogródku, na placyku czy dziedzińcu. Idealny zarówno na komunie, garden party czy też festiwale i koncerty jako strefa relaksu lub punkt obsługi.

Namiot wyposażony jest w trzy przeźroczyste ściany, jedno wejście typu kotara oraz pięć ścian pełnych. Ich rozmieszczenie jest dowolne.

 • Miejsca stojące40
 • Przy stołach28
 • Bufet stojący25
 • W rzędach30
25m2
namiot-3

Kontakt

Uwielbiamy nasze namioty imprezowe i wiemy o nich wszystko! Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz do nas maila lub zadzwoń! Odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Wykonujemy indywidualne wyceny dopasowane do potrzeb klienta.

Administratorem Twoich przesyłanych danych jest TRIME Gołębiewski sp.j.
Tutaj sprawdź szczegóły

Akceptuję politykę cookies. Polityka prywatności

Skontaktuj się z naszym doradcą🗙

Zbigniew
Zbigniew
namioty@trime.pl
chat