Trime - Namioty eventowe weselne imprezy Gdańsk Gdynia Trójmiasto

TRIME 30


Niewielki namiot imprezowy TRIME 30 można postawić w każdym miejscu. Zmieści się niemal w każdym ogródku, na placyku czy dziedzińcu. Idealny zarówno na komunie, garden party czy też festiwale i koncerty jako strefa relaksu lub punkt obsługi.

Namiot wyposażony jest w cztery przeźroczyste ściany, jedno wejście typu kotara oraz trzy ściany pełne. Ich rozmieszczenie jest dowolne.

SPECYFIKACJA
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące42
Przy stołach30
Bufet stojący28
W rzędach32

TRIME 50


TRIME 50 to namiot imprezowy idealnie przystosowany na większe imprezy w ogrodzie takie jak komunie czy urodziny. Namiot ten, zbudowany na planie 10-kąta, tworzy kameralną, lecz wygodną przestrzeń. Doskonale wkomponuje się w ogród czy dziedziniec.

Namiot wyposażony jest w pięć przeźroczystych ścian, jedno wejście typu kotara, trzy ściany pełne i jedno wejście techniczne.

SPECYFIKACJA
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące75
Przy stołach50
Bufet stojący50
W rzędach30

TRIME 70


TRIME 70 to idealny namiot imprezowy na średniej wielkości wydarzenia plenerowe. Dostępny z naturalną drewnianą podłogą na planie 12-kąta. Naturalny parkiet ociepla przestrzeń i zaprasza gości do tańca. Dodatkowy atut stanowi świetlik umieszczony u szczytu kopuły.

TRIME 70 jak każdy nasz okrągły namiot jest wytrzymały, a przy tym elegancki.

W komplecie namiot imprezowy posiada sześć przeźroczystych ścian, cztery ściany pełne, jedno wejście typu kotara, jedne drzwi techniczne montowane w dowolnej konfiguracji.

SPECYFIKACJE
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące95
Przy stołach68
Bufet stojący75
W rzędach50

TRIME 100


TRIME 100 to namiot imprezowy idealny jako dodatkowa sala weselna czy powiększona przestrzeń restauracji. Stalowa konstrukcja dachu o industrialnym designie oświetlona girlandami żarówkowymi, przestronne przeźroczyste ściany, elegancki świetlik w szczycie kopuły - wszystko to tworzy niezapomniany widok.

W komplecie do namiotu imprezowego dodane jest siedem ścian przezroczystych, pięć ścian pełnych, jedno wejście typu kotara oraz jedne drzwi techniczne.

SPECYFIKACJA
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące120
Przy stołach95
Bufet stojący105
W rzędach60

TRIME 125


TRIME 125 to namiot bankietowy, którego nie powstydzi się żaden hotel. Elegancki i przestronny. Przy aranżacji przestrzeni pomocne są elementy konstrukcyjne dachu, które mogą służyć jako punkty mocowania oświetlenia, nagłośnienia czy też różnych ozdób.

W komplecie do namiotu imprezowego dodane jest siedem ścian przezroczystych, pięć ścian pełnych, jedno wejście typu kotara oraz jedne drzwi techniczne.

SPECYFIKACJA
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące140
Przy stołach115
Bufet stojący120
W rzędach70

TRIME 160


Kopuła dachu TRIME 160 tworzy wewnątrz namiotu niesamowitą przestrzeń. Elegancka i oryginalna bryła konstrukcji z daleka przyciąga wzrok uczestników podczas większych wydarzeń. Idealny na wesela, imprezy firmowe, festiwale, koncerty i inne imprezy plenerowe. Piękna drewniana podłoga zachęca do tańca. Namiot imprezowy o niepowtarzalnej geometrii oświetlamy girlandami z żarówkami retro.

Wyposażenie standardowe namiotu to osiem przeźroczystych ścian, osiem ścian pełnych, jedno wejście typu kotara oraz jedno wejście techniczne które można zamontować w dowolnej konfiguracji.

SPECYFIKACJA
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące200
Przy stołach160
Bufet stojący165
W rzędach100

TRIME 200


TRIME 200 to namiot imprezowy przeznaczony na duże wydarzenia. Impreza firmowa, wesele, konferencja czy bankiet doskonale wkomponują się w przestrzeń namiotu. Uczestnicy na długo zapamiętają ażurową konstrukcję pokaźnej kopuły. Świetlik u szczytu dachu wprowadza do wnętrza dużo światła.

Komplet ścian to dziesięć przeźroczystych, dziewięć pełnych, jedno wejście typu kotara oraz jedno wejście techniczne, a wszystko to montowane w dowolnej konfiguracji.

SPECYFIKACJA
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące140
Przy stołach190
Bufet stojący205
W rzędach130