Trime - Namioty eventowe weselne imprezy Gdańsk Gdynia Trójmiasto

TRIME 30


Niewielki namiot imprezowy TRIME 30 można postawić w każdym miejscu. Zmieści się niemal w każdym ogródku, na placyku czy dziedzińcu. Idealny zarówno na komunie, garden party czy też festiwale i koncerty jako strefa relaksu lub punkt obsługi.

Namiot wyposażony jest w cztery przeźroczyste ściany, jedno wejście typu kotara oraz trzy ściany pełne. Ich rozmieszczenie jest dowolne.

SPECYFIKACJA
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące42
Przy stołach30
Bufet stojący28
W rzędach32

TRIME 50


TRIME 50 to namiot imprezowy idealnie przystosowany na większe imprezy w ogrodzie takie jak komunie czy urodziny. Namiot ten, zbudowany na planie 10-kąta, tworzy kameralną, lecz wygodną przestrzeń. Doskonale wkomponuje się w ogród czy dziedziniec.

Namiot wyposażony jest w pięć przeźroczystych ścian, jedno wejście typu kotara, trzy ściany pełne i jedno wejście techniczne.

SPECYFIKACJA
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące75
Przy stołach50
Bufet stojący50
W rzędach30

TRIME 70


TRIME 70 to idealny namiot imprezowy na średniej wielkości wydarzenia plenerowe. Dostępny z naturalną drewnianą podłogą na planie 12-kąta. Naturalny parkiet ociepla przestrzeń i zaprasza gości do tańca. Dodatkowy atut stanowi świetlik umieszczony u szczytu kopuły.

TRIME 70 jak każdy nasz okrągły namiot jest wytrzymały, a przy tym elegancki.

W komplecie namiot imprezowy posiada sześć przeźroczystych ścian, cztery ściany pełne, jedno wejście typu kotara, jedne drzwi techniczne montowane w dowolnej konfiguracji.

SPECYFIKACJE
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące95
Przy stołach68
Bufet stojący75
W rzędach50

TRIME 100


TRIME 100 to namiot imprezowy idealny jako dodatkowa sala weselna czy powiększona przestrzeń restauracji. Stalowa konstrukcja dachu o industrialnym designie oświetlona girlandami żarówkowymi, przestronne przeźroczyste ściany, elegancki świetlik w szczycie kopuły - wszystko to tworzy niezapomniany widok.

W komplecie do namiotu imprezowego dodane jest siedem ścian przezroczystych, pięć ścian pełnych, jedno wejście typu kotara oraz jedne drzwi techniczne.

SPECYFIKACJA
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące120
Przy stołach95
Bufet stojący105
W rzędach60

TRIME 125


TRIME 125 to namiot bankietowy, którego nie powstydzi się żaden hotel. Elegancki i przestronny. Przy aranżacji przestrzeni pomocne są elementy konstrukcyjne dachu, które mogą służyć jako punkty mocowania oświetlenia, nagłośnienia czy też różnych ozdób.

W komplecie do namiotu imprezowego dodane jest siedem ścian przezroczystych, pięć ścian pełnych, jedno wejście typu kotara oraz jedne drzwi techniczne.

SPECYFIKACJA
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące140
Przy stołach115
Bufet stojący120
W rzędach70

TRIME 160


Kopuła dachu TRIME 160 tworzy wewnątrz namiotu niesamowitą przestrzeń. Elegancka i oryginalna bryła konstrukcji z daleka przyciąga wzrok uczestników podczas większych wydarzeń. Idealny na wesela, imprezy firmowe, festiwale, koncerty i inne imprezy plenerowe. Piękna drewniana podłoga zachęca do tańca. Namiot imprezowy o niepowtarzalnej geometrii oświetlamy girlandami z żarówkami retro.

Wyposażenie standardowe namiotu to osiem przeźroczystych ścian, osiem ścian pełnych, jedno wejście typu kotara oraz jedno wejście techniczne które można zamontować w dowolnej konfiguracji.

SPECYFIKACJA
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące200
Przy stołach160
Bufet stojący165
W rzędach100

TRIME 200


TRIME 200 to namiot imprezowy przeznaczony na duże wydarzenia. Impreza firmowa, wesele, konferencja czy bankiet doskonale wkomponują się w przestrzeń namiotu. Uczestnicy na długo zapamiętają ażurową konstrukcję pokaźnej kopuły. Świetlik u szczytu dachu wprowadza do wnętrza dużo światła.

Komplet ścian to dziesięć przeźroczystych, dziewięć pełnych, jedno wejście typu kotara oraz jedno wejście techniczne, a wszystko to montowane w dowolnej konfiguracji.

SPECYFIKACJA
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące140
Przy stołach190
Bufet stojący205
W rzędach130
×
Zdjęcie Trime 25, namiot imprezowy pod wynajem
 • Namiot imprezowy TRIME 25m²
 • Montaż i demontaż odbywa się bez użycia sprzętu ciężkiego.
 • Konstrukcja namiotu imprezowego TRIME jest odporna na trudne warunki atmosferyczne.

 • Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem naszych namiotów imprezowych, napisz. Wynajmujemy namioty nie tylko w Gdańsku, ale też na terenie Polski.
 • 40 miejsc stojących
 • 40 Miejsc siedzących w ukadzie konferencyjnym
 • 20 Miejsc siedzących, bankiet przy stolikach
Trime 25 z dystansu, wynajem namiotów
Trime 25 - namiot eventowy, wypożyczalnia namiotów
×
Schemat namotu imprezowego Trime 160
 • Namiot imprezowy TRIME 160m²
 • Montaż i demontaż odbywa się bez użycia sprzętu ciężkiego.
 • Konstrukcja odporna na trudne warunki atmosferyczne.
 • W namiocie imprezowym TRIME znajduje się unikalny system wentylacji oraz elegancka podłoga.

 • Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu. Wynajmujemy namioty imprezowe nie tylko na Pomorzu ale też na terenie Polski. Prowadzimy również sprzedaż naszych okrągłych namiotów eventowych TRIME.
 • 200 miejsc stojących
 • 175 Miejsc siedzących w ukadzie konferencyjnym
 • 90 Miejsc siedzących, bankiet przy stolikach
Trime 160 z dystansu
Trime 160 - namiot eventowy
×
Zdjęcie namotu imprezowego Trime 75
 • Namiot imprezowy TRIME 70m²
 • Montaż i demontaż odbywa się bez użycia sprzętu ciężkiego.
 • Konstrukcja odporna na trudne warunki atmosferyczne.
 • Namiot imprezowym TRIME można postawić na eleganckiej podłodze.

 • Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu. Wynajmujemy namioty imprezowe nie tylko na Pomorzu ale też na terenie Polski. Prowadzimy również sprzedaż naszych okrągłych namiotów eventowych TRIME.
 • 90 miejsc stojących
 • 80 Miejsc siedzących w ukadzie konferencyjnym
 • 45 Miejsc siedzących, bankiet przy stolikach
Trime 75 z dystansu
Trime 75 - namiot imprezowy
×
Logo Trime, wypożyczalnia namiotów

Każdy, kto organizuje dużą imprezę plenerową, stoi przed poważnym wyzwaniem jakim jest wybranie odpowiedniego namiotu imprezowego. Dlatego właśnie przed rozpoczęciem projektowania naszego namiotu imprezowego zadaliśmy sobie pytanie: w jaki sposób moglibyśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów? Nasz projekt jest wynikiem miesięcy wytężonej pracy i rozmów z klientami. I tak, mamy olbrzymią przyjemność zaprezentować Państwu nasz namiot imprezowy, który w sposób optymalny łączy w sobie najwyższą jakość wykonania oraz wyjątkową elegancję.
WYBÓR TECHNOLOGII TENSEGRITY
Konstrukcje oparte na technologii tensegrity łączą w sobie piękno nauki i kształtu. Podstawowym celem konstruktora jest bowiem zastąpienie sztywnych elementów zginających się poprzez wstawienie elementów rozciągających się pomiędzy elementami sztywnymi. Sprawia to, że obiekt jest znacznie lżejszy i zarazem mniej sztywny. Obecnie taką technologię stosuje się np. w budownictwie mostowym czy w konstrukcjach projektowanych przez NASA. Nic dziwnego, że została przez nas wybrana!
WYTWORNY WYGLĄD
Nasza decyzja, aby zastosować technologię tensegrity spowodowała, że ażurowa kopuła naszego namiotu imprezowego daje wyjątkowe wrażenie tak lekkości jak i elegancji. Właśnie dlatego nasz namiot wpasowuje się idealnie w każde otoczenia i wzbudza uznanie naszych – nawet najbardziej wybrednych – klientów.
ZADASZENIE CZYLI BEZPIECZEŃSTWO
Zważywszy, że imprezy plenerowe odbywają sięw różnych lokalizacjach, specjalny nacisk położyliśmy na skonstruowanie zadaszenia, które będzie wytrzymałe na wszelkie warunki atmosferyczne. Chociaż mało kto marzy o burzy lub nagłych opadach śniegu w trakcie takiej imprezy, na pewno dobrze wiedzieć, że każdy namiot imprezowy TRIME gwarantuje suche i bezpieczne schronienie w każdej sytuacji pogodowej naszego klimatu.
PODŁOGA, KTÓRA SAMA ZAPRASZA DO TAŃCA
W namiocie imprezowym TRIME 160, podłoga wykonana jest z eleganckich paneli podczas gdy w innych namiotach TRIME zostały zastosowane deski sosnowe lakierowane. Dzięki takiemu połączeniu wytwornej podłogi, panoramicznych okien oraz lekkiej konstrukcji zadaszenia otrzymaliśmy zupełnie wyjątkowe wnętrze. Nie potrzeba dużo wyobraźni, żeby w takiej przestrzeni czuć się jak na sali bankietowej prosto z Wersalu. Zapraszamy do skorzystania z ofert wynajmu namiotów imprezowych TRIME