Trime - Namioty eventowe weselne imprezy Gdańsk Gdynia Trójmiasto

TRIME 25


Niewielki namiot imprezowy TRIME 25 można postawić w każdym miejscu. Zmieści się niemal w każdym ogródku, na placyku czy dziedzińcu. Idealny zarówno na komunie, garden party czy też festiwale i koncerty jako strefa relaksu lub punkt obsługi.

Namiot wyposażony jest w trzy przeźroczyste ściany, jedno wejście typu kotara oraz pięć ścian pełnych. Ich rozmieszczenie jest dowolne.

SPECYFIKACJA
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące40
Przy stołach28
Bufet stojący25
W rzędach30

TRIME 70


TRIME 70 to idealny namiot imprezowy na średniej wielkości wydarzenia plenerowe. Piękna drewniana podłoga to nie tylko dobra akustyka wnętrza. Naturalny parkiet ociepla przestrzeń i zaprasza gości do tańca. Dodatkowy atut stanowi świetlik umieszczony u szczytu kopuły.

TRIME 70 jak każdy nasz okrągły namiot jest wytrzymały, a przy tym elegancki.

Namiot wyposażyliśmy w sześć przeźroczystych ścian, jedno wejście typu kotara oraz pięć ścian pełnych, montowanych w dowolnej konfiguracji. Dodatkowo dostępne jest również jedno wejście techniczne oraz specjalnie dostosowane oświetlenie.

SPECYFIKACJA
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące95
Przy stołach68
Bufet stojący75
Wesele50

TRIME 160


Kopuła dachu TRIME 160 tworzy wewnątrz namiotu niesamowitą przestrzeń. Elegancka i oryginalna bryła konstrukcji z daleka przyciąga wzrok uczestników podczas większych wydarzeń. Idealny na wesela, imprezy firmowe, festiwale, koncerty i inne imprezy plenerowe. Piękna drewniana podłoga zachęca do tańca. Namiot imprezowy o niepowtarzalnej geometrii oświetlamy girlandami z żarówkami retro.

Wyposażenie to osiem przeźroczystych ścian, jedno wejście typu kotara oraz dziewięć ścian pełnych, które montujemy w uzgodnionej z Państwem konfiguracji.

SPECYFIKACJA
ILOŚĆ MIEJSC
Miejsca stojące200
Przy stołach160
Bufet stojący165
Wesele100